ביטוח נסיעות לחו"ל

אם אתם נוסעים לחו"ל, אתם בוודאי מתרגשים... אולם, גם במהלך ההתרגשות, חשוב שלא לשכוח לדאוג גם לכל הדברים שאתם מעדיפים לטמון את הראש לגביהם בחול ולא לחשוב עליהם. להם, דואג הכיסוי הביטוחי.

למרות שאת תמהיל ביטוח הנסיעות לחו"ל יש להתאים לאופיים של הנסיעה או הטיול
(על מנת שיכסה את כל הפעילויות המתוכננות במהלכם), כל ביטוח נסיעות לחו"ל חייב לכלול
לפחות את הרבדים הבאים (וכמובן, שכל רובד בצורה מקפת ככל האפשר):
 

רובד הביטוח הרפואי - יכול לכלול גורמים רבים ומגוונים כמו טיפולי רפואת שיניים בחירום, רכישת תרופות, הוצאות פינו לבי"ח מקומי
במקרי תאונה, הוצאות אשפוז, ייעץ רפואי, פינוי לארץ וכד'.

רובד ביטוח המטען - המבטח אובדן או גניבה של המטען בחלקו או כולו.

 

קיימים כיסויים נוספים המותאמים נקודתית לסוג הטיול או ליעד, כמו כיסוי הוצאות איתור וחילוץ (אשר רלוונטי לתרמילאים ולמטיילים, לנוסעים לטרקים וכד'), כיסוי לספורט אקסטרים (לעוסקים בסוגי הספורט האתגריים כמו אלפיניסטים, צוללנים ושייטי רפטינג), כיסוי ביטוחי לחילוץ מאזורי סכנה, טיסות חירום וכן הלאה.

 

אין ספק כי מחלה או תאונה גרועים הם חוויה גרועה דיה, גם כאשר הם מתרחשים בארץ, אבל כאשר הם מתרחשים בחו"ל, גם בארץ דוברת אנגלית, על התחושה הלא נוחה והכאבים הפיזיים, מתווספות גם הוצאות שעלותן יכולה להגיע למאות אלפי דולרים.

אם המדובר במדינה אשר בה הטכנולוגיה והרפואה מתקדמות הרבה פחות מישראל (ותתפלאו, אין המדובר רק במדינות עולם שלישי), יעלה הצורך בפינוי אווירי לישראל לצורך קבלת טיפול מהימן, אשר אף עלותו גבוהה באופן מיוחד.

 

מתכננים נסיעה לחו"ל? חופשת סקי בטירול? חופשת צלילה בתאילנד? אנחנו בתלפיות 360 עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך - מבחירת תמהיל פוליסת הביטוח המתאימה עבורכם ועד לסיוע בקבלת הפיצוי המגיע לכם במקרה של תביעה.

ליצירת קשר -השאירו לנו את פרטיכם: