סוכנות ביטוח תלפיות 360 הוקמה בתחילת העשור, מתוך חשיבה ממוקדת לקוח ומתוך מטרה להעניק ללקוחות המבוטחים תמהיל ביטוחי התפור בדיוק לצרכי כל לקוח ספציפית. הסוכנות כוללת צוות העוסק בכל תחומי הביטוח ובהתאמת תיק הביטוח המתאים לכל לקוח פרטי (כולל ביטוחי בריאות, סיעוד , אובדן כושר עבודה וכו') או לקוח עסקי (פוליסות עסק, פוליסות משרד, פוליסות קבלניות וכד') על פי צרכיו הספציפיים המיוחדים לו.

בראש צוות המשרד עומדת יעל סטולובי, כלכלנית ובעלת תואר בכלכלה ומנהל עסקים, שלה ניסיון בעבודה עם ועבור ארגונים גדולים. עבודתה מול כל חברות הביטוח הקיימות כיום בשוק, מאפשרת לה להתאים את התמהיל הנכון עבור כל לקוח, מתוך חוסר תלות באינטרסים של חברות הביטוח, ומתוך שימת טובתו של הלקוח הספציפי במרכז.
 

אודותינו

מאז הקמתה, משרתת סוכנות ביטוח תלפיות 360 לקוחות פרטיים, עסקים קטנים ועסקים גדולים, כשיתרונותיה הבולטים הם מקצועיות, יושר ואמינות. כמו כן, אי התלות של הסוכנות בחברת ביטוח זו או אחרת (ולכן, מדי שנה נערך עבור כל אחד מהלקוחות סקר שוק, ומותאם עבורו המסלול המתאים ביותר, בעל הכיסוי הרחב ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר בתחום ביטוחי הרכב והביטוח האלמנטרי.

 

סוכנות ביטוח תלפיות 360 פועלת מתוך האמונה, כי עריכת תיק הביטוח הנכון והמתאים ללקוח מאפשרת לו להגשים את כל חלומותיו בחיים וכי אין לו צורך לעצור את מהלך חייו התקין בקרות מקרה ביטוח. ההיכרות האישית עם הלקוח והתאמת הכיסוי הביטוחי לצרכיו המשתנים עוזרת להתגבר על קשיים שונים שצצים במהלך חייו.

השילוב בין סוכנות ביטוח תלפיות 360 לבין מוסך תלפיות (המוסך הוותיק, מורשה רנו, ניסן ודאצ'יה, אשר נותן תנאים של מוסך הסדר לכל חברות הביטוח), מעניק לבעלי ביטוח הרכב המבוטחים בסוכנות יתרונות רבים, מאחר והוא מאפשר תיקון לכל סוגי הרכב במוסך במסגרת הביטוח, תוך כדי שמירת כל הטיפול בלקוח תחת קורת גג אחת. במצב כזה, הלקוח זוכה למענה מהיר ומקצועי על פי הנחיות יצרן ולטיפול מהיר ומקצועי בתביעה, כאשר כל הגורמים פועלים יחדיו כדי לזרז את הטיפול ולדאוג לשביעות רצונו של הלקוח.
 

להלן מספר יתרונות בענף ביטוח הרכב בגלל הסמיכות למוסך ההסדר:

יחס אישי וזמינות בטלפון האישי.

סוכנות ביטוח לכל סוגי הביטוחים ולכל סוגי הרכב.

במוסך תלפיות ניתן לתקן את כל סוגי הרכב, בתנאים של מוסך הסדר לכל חברות הביטוח, בקבלת שרות ואיכות תיקון של מוסך מורשה.

במידת והלקוח מעוניין, ניתן לתקן את הרכב בכל מוסך ולקבל טיפול ושרות מלא מסוכנות הביטוח בטיפול בתביעה.